Ето кои влизат във висшето ръководство на БСП (пълен списък)

50-ият Конгрес на БСП избра състава на Националния съвет. 902 гласували делегати избраха 152 члена на НС – 37 от тях от квотата на Младежкот

50-ият Конгрес на БСП избра състава на Националния съвет.

902 гласували делегати избраха 152 члена на НС – 37 от тях от квотата на Младежкото обединение. 31 члена на Националният съвет са делегирани представители, а 4 са по право.

За председател на Общопартийна контролна комисия на БСП е избран Емил Войнов с 384 гласа.

Избраните членове на Националния съвет на БСП са:

1. Крум Зарков – 487 гласа
2. Янаки Стоилов – 451
3. Георги Свиленски – 450
4. Румен Гечев – 442
5. Александър Симов – 437
6. Кристиан Вигенин – 437
7. Борислав Гуцанов – 427
8. Атанас Зафиров – 416
9. Вяра Емилова – 408
10. Костадин Паскалев – 408
11. Борис Цветков – 404
12. Виктор Годжов – 404
13. Радослав Гайдарски – 403
14. Румен Овчаров – 394
15. Пенчо Шапков – 392
16. Петър Витанов – 391
17. Асен Гагаузов – 387
18. Бриго Аспарухов – 386
19. Донка Михайлова – 381
20. Георги Гьоков – 367
21. Крум Дончев – 365
22. Иван Ченчев – 364
23. Драгомир Стойнев – 362
24. Кирил Добрев – 361
25. Валери Сарандев – 360
26. Светлана Шаренкова – 355
27. Александър Александров – 353
28. Деница Златева – 351
29. Петър Мутафчиев – 350
30. Стоян Мирчев – 350
31. Явор Гечев – 347
32. Димитър Данчев – 345
33. Калоян Паргов – 343
34. Манол Генов – 342
35. Ивайло Лилов – 340
36. Георги Йорданов – 339
37. Анна Янева – 335
38. Филип Попов – 334
39. Таско Ерменков – 332
40. Георги Търновалийски – 330
41. Христо Проданов – 330
42. Евгени Кирилов – 324
43. Весела Лечева – 323
44. Зорница Василева – 322
45. Иван Валентинов Иванов – 322
46. Десислава Георгиева Йорданова – 321
47. Евгени Белий – 319
48. Станислав Владимиров – 319
49. Бойко Клечков – 317
50. Рабие Кьосева – 317
51. Александра Берданкова – 315
52. Тодор Байчев – 313
53. Милко Недялков – 312
54. Кристина Сидорова – 310
55. Всил Антонов – 309
56. Катя Георгиева – 309
57. Генади Събков – 306
58. Иван Ибришимов – 306
59. Никола Георгиев – 306
60. Боян Балев – 305
61. Ирена Анастасова – 305
62. Кирил Кирилов – 305
63. Венета Петрова – 303
64. Димитър Чотурков – 303
65. Йордан Младенов – 296
66. Евдокия Асенова – 295
67. Емил Хумчев – 293
68. Димитър Кочков – 290
69. Атанас Маджарски – 289
70. Силвия Стойчева -289
71. Милена Хинкова – 288
72. Боян Иванов -287
73. Габриела Величкова – 287
74. Денчо Бояджиев – 287
75. Йордан Георгиев – 287
76. Михаил Ставрев – 287
77. Иван Димов Иванов – 286
78. Таня Митова -286
79. Атанас Костадинов -285
80. Десислава Маркова – 284
81. Светла Бъчварова-Пиралкова – 284
82. Манол Манолов – 283
83. Петко Тюфекчиев – 281
84. Калин Кръстев – 280
85. Николай Тишев – 280
86. Десислава Петрова -279
87. Иван Виделов – 278
88. Марияна Маринова – 278
89. Филчо Филев – 278
90. Анна Славова – 277
91. Венелин Башев -277
92. Калинка Николова – 277
93. Невена Цачева – 277
94. Иван Таков – 276
95. Маргарита Петкова – 276
96. Емилия Жилиева – 275
97. Михаил Лисков – 275
98. Смиляна Нитова – 274
99. Росен Миланов – 273
100. Виолета Христодулова
101. Мариана Бояджиева – 271
102. Мирослав Михайлов -271
103. Свилен Атанасов – 271
104. Антон Кутев – 270
105. Марин Пенков – 270
106. Атанас Петков – 269
107. Добрин Данев – 266
108. Кольо Милев – 266
109. Огнян Стоянов – 266
110. Радка Тошева – 266
111. Георги Стоянов Георгиев -265
112. Цветан Лацов – 265
113. Николина Цолова – 263
114. Павел Михайлов – 263
115. Радослав Илиевски -263

Избраните членове от младежката квота на Националният съвет са:
1. Петя Михалевска – 358
2. Антонио Василев – 353
3. Богдан Кирилов – 351
4. Цветелина Пенкова – 348
5. Деница Китанова – 340
6. Николай Гочев – 340
7. Камен Тодоров – 337
8. Веселин Пенчев – 336
9. Ленко Петканин – 334
10. Момчил Неков – 324
11. Емануил Аргилашки – 319
12. Атанас Атанасов – 316
13. Иван Цанов – 310
14. Мирослава Гатева – 306
15. Георги Ангелов – 305
16. Диана Ласонина – 302
17. Иван Петков – 302
18. Валери Митов – 300
19. Галин Дурев – 299
20. Васил Стоянов – 298
21. Станислав Стоенчев – 295
22. Марио Ташев – 294
23. Теодора Овчарова – 294
24. Еньо Савов – 293
25. Атанас Телчаров – 292
26. Костадин Харисков – 289
27. Йордан Влахов – 288
28. Илия Христов – 284
29. Теодора Халачева – 282
30. Стоянка Балова – 279
31. Пламен Владимиров – 278
32. Красимир Карамфилов – 277
33. Павел Пешов – 277
34. Ваня Маникатева – 275
35. Надежда Мидюрова – 273
36. Константина Карабоюкова – 272
37. Иван Мандински – 268

Избраните за членове на ОПКК са:
1. Гергана Алексова – 522
2. Венелина Арнаудова – 499
3. Марио Трайков – 435
4. Емил Войнов – 403
5. Валентина Богданова – 354
6. Диана Карамфилова – 345
7. Борислав Кръстев – 341
8. Антоанета Георгиева – 325
9. Антония Шейредова – 325
10. Александър Манолов – 323
11. Керанка Кунева – 322
12. Валерия Гетова – 317
13. Пламен Пувков – 316
14. Атанас Николов – 308
15. Петър Янев – 306
16. Янка Сачкова – 304
17. Ивайло Василев – 294
18. Галин Господинов – 293
19. Константин Смилев – 292
20. Кремена Лалева – 288
21. Ралица Велизарова – 288
22. Емил Бехар – 286
23. Стансилав Жеков – 283
24. Валентин Петков – 282
25. Костадинка Аврамова – 280
26. Костадин Арнаудов – 276
27. Ивелина Виденова – 273
28. Ралица Андреева – Любенова – 263
29. Ивайло Георгиев – 262
30. Жана Иванова – 259
31. Катя Петрова – 256
Избраните за делегирани представители в Националния съвет са:
1. Благоевград – Владимир Москов
2. Бургас – Стойко Танков
3. Варна – Павел Раличков
4. Велико Търново – Пламен Чернев
5. Видин – неизбран
6. Враца – Дафинка Замфирова
7. Габрово – Трифон Панчев
8. Добрич – Даниел Йорданов
9. Кърджали – Милко Багдасаров
10. Кюстендил – Станислав Павлов
11. Ловеч – Минчо Казанджиев
12. Монтана – Георги Димов
13. Пазарджик – Петя Цанкова
14. Перник – Мирослав Стоицев
15. Плевен – Стефан Бурджев
16. Пловдив – Георги Гергов
17. Пловдив област –Веска Ненчева
18. Разград – Даниел Йорданов
19. Русе – Пламен Рашев
20. Силистра – Данаил Николов
21. Сливен –Деян Дечев
22. София 23-ти район – Орлин Ваташки
23. София 24-ти район – Николай Маринов
24. София 25-ти район – Стефан Василев
25. София област – Владимир Георгиев
26. Смолян – Панталей Мемцов
27. Стара Загора – Румяна Динева
28. Търговище – Илия Илиев
29. Хасково – Емилия Масларова
30. Шумен – Лили Петрова
31. Ямбол – Нели Славова

COMMENTS

WORDPRESS: 0